www.pracownia-optyczna.radom.pl > optyk radom > oferta > okulary, soczewki i oprawki
[HOME] [FB] [G+] [KONTAKT]

Optyk Radom

ul. F. Focha 12 lok 6
26-600 Radom

tel. (48) 340 27 00
kom. 604 959 294

Okulary

Doradztwo w zakresie soczewek okularowych do indywidualnych potrzeb klienta

W naszym portfolio znajdują się wszystkie dostępne rodzaje szkieł okularowych renomowanych firm dostępnych w Polsce, między innymi: Hoya, IZO, Zeiss, Szajna.

Wykonujemy okulary:

  • Jednoogniskowe ( z powłokami antyrefleksyjnymi, z fotochromem, barwione, pryzmatyczne, polaryzacyjne)
  • Progresywne ( pełna gama szkieł w zależności od złożoności wady wzroku, potrzeb klienta)
  • Progresywne do pracy biurowej (dla osób korzystających z okularów tylko podczas czytania i patrzenia na komputer)
  • Dwuogniskowe (o różnych wymiarach części do bliży)

Wszystkie nasze soczewki mogą być wykonane z rozmaitych materiałów o różnych grubościach właściwościach pozwalających spełnić wszystkie oczekiwania klientów (np. soczewki dla sportowców). Na naszych soczewkach dostępne są najnowocześniejsze powłoki uszlachetniające.

Wykonanie i serwis okularów

Zamawiane przez Państwa okulary wykonujemy na miejscu z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Większość okularów wykonujemy w przeciągu 1 godziny. Świadczymy usługi w zakresie naprawy, konserwacji i modelowania okularów.

Okulary przeciwsłoneczne

W naszym salonie dostępne są najnowsze kolekcje okularów przeciwsłonecznych. Wszystkie nasze okulary posiadają filtry UV. Dodatkowo w ofercie znajdują się okulary z polaryzacją (dla kierowców, wędkarzy) Posiadamy duży wybór okularów dla mężczyzn kobiet i dzieci.

Soczewki kontaktowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo soczewki kontaktowe firm: Alcon ( Ciba Vision), Johnson&Johnson, środki do ich pielęgnacji oraz krople nawilżające do oczu.

Akcesoria okularowe

Na miejscu mogą Państwo zakupić w atrakcyjnych cenach wszelkie akcesoria niezbędne do pielęgnacji okularów takie jak: płyny do czyszczenia soczewek okularowych, ściereczki mikrofazowe, a także etui na okulary, łańcuszki, obturatory.

Zapraszamy do odwiedzin naszego salonu, zapoznania się z całą gamą produktów, rozmowy z personelem, który fachowo odpowie na Państwa pytania i pomoże wybrać najlepszą ofertę dla klienta.